خرید تجهیزات اتاق تمیز

خرید تجهیزات اتاق تمیز

خرید تجهیزات اتاق تمیز در حال حاضر به صورت غیرحضوری و آنلاین امکان پذیر است که قیمت بسیار کمتری را نیز برآورد می کند. Clean Room(اتاق تمیز) یک فضای کاملاً پاکسازی شده و البته ایزوله است که کنترل گرما، سرما، فشار و… با استفاده از تجهیزاتی متفاوت و کاربردی سنجیده می شود و به همین دلیل در ادامه شما را با چند نمونه از انواع تجهیزات اتاق تمیز آشنا خواهیم کرد.

دستگاه کالاگذر

دستگاه کالاگذر را می توان یکی از تجهیزات بسیار مهم و کاربردی اتاق تمیز معرفی کرد. از این دستگاه معمولاً برای منتقل کردن کالا از داخل و یا خارج اتاق استفاده می کنند. این دستگاه باعث می شود تا دفعات باز و بسته شدن درب اصلی ورودی اتاق تمیز کاهش یابد. معمولاً در حین خرید تجهیزات اتاق تمیز همچون کالا گذر به این نکته باید دقت کرد که نوع فعال و یا غیرفعال این دستگاه را انتخاب می کنید.

دستگاه کالاگذر فعال دارای دوش آب بوده که موتور، فیلتر هپا کمفیل، پیش فیلتر و نازل همگی جزء قسمت های مهم این نوع دستگاه به شمار می آیند. دستگاه کالاگذر غیرفعال 2 درب داشته و اتاقک و سیستم اینتر لاک را جزء قسمت های اصلی این نوع دستگاه می توان در نظر گرفت.

خرید تجهیزات اتاق تمیز

فن فیلتر یونیت

به جریان انداختن هوا و استفاده از یک فیلتراسیون قدرتمند، فن فیلتر یونیت مورد استفاده قرار می گیرد. می توان گفت بدنه این دستگاه از گالوانیزه و یا فلز استیل است که با پوشش رنگ الکترواستاتیک به چشم می آید. از موتور فن سانتریفیوژ در ساختار این دستگاه استفاده می کنند که قسمت هایی دیگری نیز همچون فیلتر هپا، پیش فیلتر G4، سیستم کنترل نیز در ساختار این دستگاه جای می گیرند. به هر حال برای خرید تجهیزات اتاق تمیز به خرید این دستگاه نیز توجه کنید.

دوش هوا اتاق تميز ( کلین روم )

دوش هوا اتاق تميز ( کلین روم ) یکی دیگر از تجهیزات بسیار کاربردی و حائز اهمیت است. اگر به وظیفه این سیستم بخواهیم اشاره کنیم، می توان گفت برای از بین بردن انواع ذره آلودگی که روی لباس افراد به وجود می آید طراحی شده است.

با ورود اشخاص سنسورها فعال شده و 2 درب مورد نظر قفل می شوند و با روشن شدن موتور، می توان هوا را با سرعت بیشتر از 25 متر بر ثانیه برای برخورد با لباس اشخاص در نظر گرفت. همین امر به غبار روبی به حالتی بسیار قدرمند اشاره می کند. توصیه ما این است که در زمان خرید تجهیزات اتاق تمیز به کیفیت خرید این چنین تجهیزاتی توجه بیشتری نشان دهید.

کف سازی

کف سازی نیز یکی دیگر از تجهیزات است که در انواع گوناگونی همچون اپوکسی، کفپوش آنتی استاتیک کانداکتیو(قطعات 60 در 60 سانتیمتر) و کفپوش آنتی استاتیک کانداکتیو (رولی) مورد استفاده قرار می گیرند. اینکه شما قصد دارید به خرید آنلاین کدام یک بپردازید با توجه به نیاز و بودجه شما مشخص می شود ولی سعی کنید به کیفیت دستگاه مورد نظر دقت بیشتری داشته باشید.

خرید غیرحضوری تجهیزات اتاق تمیز

برای خرید تجهیزات اتاق تمیز لازم نیست به فروشگاه های سطح شهر خود مراجعه کنید. مهم نیست در چه شهری زندگی می کنید، خرید غیرحضوری بهترین روش برای خریدی با قیمت مناسب و کیفیت بالا معرفی می شود که امروزه مورد توجه مردم عزیز قرار گرفته است. تنها باید به بررسی دستگاه مورد نظر خود بپردازید و سپس بدون واسطه و به صورت مستقیم خرید خود را به صورت انلاین به ثبت برسانید.

در خرید آنلاین دلال و واسطه ای وجود ندارد که هزینه ای را بابت آن پرداخت کنید و همین خود دلیل واضحی برای پرداخت قیمت واقعی محصولات به صورت آنلاین به شمار می آید. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در این مجموعه در ارتباط باشید.

خرید تجهیزات اتاق تمیز

سخن پایانی

به صورت مختصر و مفید به چند نمونه از انواع تجهیزات اتاق تمیز اشاره کرده ایم. شما می توانید همان طور که گفته شد برای انجام خرید تجهیزات اتاق تمیز به صورت غیرحضوری اقدام کرده و با کمترین قیمت، باکیفیت ترین محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید.

به هر حال با پیشرفت تکنولوژی خرید سنتی و حضوری دیگر چندان روش قابل قبولی به شمار نمی آید و بهتر است که از خدمات آنلاین بیشتر استقبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا