دستمال اتاق تمیز

دستمال اتاق تمیز

یکی از ابزار کارآمد که نقش بسیار مهمی در نظافت و پاکیزگی محیط و وسایل دارد، دستمال نظافتی است این دستمال در جنس‌ها و اندازه‌های متفاوتی برای برطرف کردن آلودگی تولید می‌شود. می‌دانید که اتاق تمیز یک اتاق عاری از هرگونه آلودگی و ذرات معلق و میکروب‌ها بوده، در نتیجه ابزار و تجهیزات نظافتی فراوانی برای این سیستم کاربردی در نظر گرفته شده‌است.

یکی از این ابزار دستمال اتاق تمیز نام دارد. این دستمال تنظیف برای کنترل کردن آلودگی محیط باید برحسب استاندارد GMP طراحی شود. این ابزار پاکیزگی دارای یکسری خصوصیات بود که آن‌ها را در این بخش دسته‌بندی می‌کنیم. تولید این دستمال زمانی به ذهن افراد خطور کرد که به این نتیجه رسیدند برای کلین روم باید یک دستمال مقاوم و قابل شستشو را برای برطرف کردن آلودگی داشته باشند.

یک سری افراد با در نظر گرفتن شرایط اتاق تمیز  یا کلین روم و چگونگی پاک‌سازی آلودگی در آن‌جا این دستمال را برحسب استانداردهای مربوطه طراحی و در مراکز فروش و سایت‌های معتبر عرضه کردند. این دستمال به‌ قدری هوشمندانه طراحی و تولید شده که پس‌ از هر بار شست و شو هیچ گونه پرز و کرکی به خود نمی گیرد و در نتیجه سبب انتشار هرچه بیشتر ویروس نمی‌شود.

دستمال اتاق تمیز

افرادی که قصد دارند این دستمال برای اتاق تمیز تهیه کنند، می توانند آن را در ابعاد و اندازه‌های دلخواه از مراکز تولیدی سفارش دهند.

یک سری خصوصیات و ویژگی های دستمال اتاق تمیز

می‌دانید هر یک از ابزار و وسایل دارای یک سری مشخصات و قابلیت هستند براساس این دو مورد یک سری ویژگی به خود اختصاص داده‌اند. دستمال اتاق تمیز نیز از این مسئله مستثنی نبوده و برحسب ویژگی‌هایی که دارد در کلین روم ها استفاده می‌شود.

برای‌ اینکه شما بتوانید با این ابزار نظافتی به‌ خوبی آشنا شده و از مشخصات ظاهری آن یکسری اطلاعات کسب کنید، این قسمت از مقاله را بررسی این مقوله اختصاص می‌دهیم.

به دلیل وجود پلی استر پلی آمید این دستمال قدرت جذب بالایی دارد و می‌تواند میزان قابل‌ توجهی از گرد و غبار و ذرات معلق را پاک‌سازی و از بین ببرد.

جنس دستمال micro fiber wipper

سایز بندی ۹×۹ و ۶×۶ اینچ

دارای رنگ های سفید، طوسی، سبز، سرمه ای و ….

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا