لباس یکسره آنتی استاتیک اتاق تمیز

لباس یکسره آنتی استاتیک اتاق تمیز

لباس یکسره آنتی استاتیک :هر یک از شغل‌ها دارای یکسری لباس خاص و مخصوص آن کار هستند که این لباس برحسب میزان مواد تولیدی و مدت استفاده از فرد از آن باید طراحی و تولید شود. برای اتاق تمیز نیز که یک محیطی بسیار حساس و قابل اهمیت است،

باید افراد با لباس‌های مخصوص به این محیط ورود کنند. در غیر این صورت نمی‌توانند وارد اتاق تمیز شوند. چون با هر لباس دیگری به‌جز لباس یکسره آنتی استاتیک ذرات معلق و میکروب‌ها وارد اتاق تمیز شده و روند کار را به‌ طور قابل‌ توجهی مختل می‌کند.

لباس یکسره آنتی استاتیک

حالا بگوییم لباس یکسره آنتی استاتیک چه ویژگی‌هایی دارد؟

جنس آن از پلی استر یا همان الیاف مصنوعی بوده که دو الی پنج درصد الیاف کربن را به خود اختصاص داده است.

افراد می‌توانند این لباس را هرروز بشویند و اتو کنند.

وزن سبک و مقاومت سایشی بالایی دارد.

از سوی ارگان ها و مراکز مربوطه  تأیید شده و در رنگ‌های متنوعی عرضه می‌گردد.

لباس یکسره آنتی استاتیک
پ

اگر بخواهند اگر بخواهیم مشخصات ظاهری این لباس اشاره کنیم، باید بگوییم کلاه مدنظر به لباس متصل بوده و برای ایمنی هرچه بیشتر در قسمت  مچ دست و پا کش‌دار شده‌است.

در قسمت پهلو برای تنظیم کردن سایز نیز کش قرارداده شده و در وسط لباس نیز زیپ نقاب‌دار به چشم می‌خورد. شما می‌توانید این لباسه کاربردی برای اتاق تمیز را از مراکز فروش و سایت‌های معتبر خریداری کنید.

چگونگی انتخاب لباس یکسره آنتی استاتیک اتاق تمیز

قطعاً می‌ دانید در مکان‌های مختلفی همچون بیمارستان، مراکز صنعتی، کارخانه‌ها و دیگر مراکز درمانی وجود اتاق تمیز ضرورت دارد. اما هر یک از اتاق تمیز به‌ کار گرفته شده در این مکان‌ها با یکدیگر متفاوت اند. پس تجهیزات و لوازم مورد نیاز آن‌ها نیز متفاوت است. این مسئله برای لباس اتاق تمیز نیز صادق بود و این لباس برحسب نوع اتاق تمیز تعیین و انتخاب می‌شود.

برای‌ اینکه شما بتوانید بهترین و معتبرترین لباس‌های اتاق تمیز را برحسب شرایط موجود و در نظر گرفتن تمامی المان‌ها خریداری کنید، توصیه می‌کنیم به سایت فروش اکیاس مراجعه کنید. این سایت با سابقه چندین ساله توانسته مشتریان را راضی نگه‌دارد و محصولات باکیفیتی به آن‌ها عرضه کند. لباس های سفارش داده شده برای اتاق تمیز باید بر حسب سایز فرد با شرایط مربوطه ارسال شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا