کنترل و مانیتور اتاق تمیز

کنترل و مانیتور اتاق تمیز

کنترل و مانیتور اتاق تمیز در حال‌ حاضر به واسطه پیشرفت تکنولوژی سیستم‌ های عجیب و کارآمدی در بخش‌های مختلف طراحی و تولید شده‌ است. یکی از این سیستم‌ها، سیستم کنترل و مانیتور اتاق تمیز است. این ابر دستگاه قابلیت‌ های فوق‌ العاده‌ ای داشته و می‌تواند المان‌ های مختلفی همانند دما، فشار و رطوبت را تنظیم و مورد بررسی قرار دهد.

به جرأت می‌توان گفت یکی از پروژه‌ های پیچیده که برای کسب‌ و کار های متعدد از جمله مراکز درمان، کارخانجات و مراکز صنعتی لازم و ضروری است، مانیتورینگ دما فشار و رطوبت نام دارد.

کنترل و مانیتور اتاق تمیز
کنترل و مانیتور اتاق تمیز

تحت تأثیر این مانیتورینگ یک برنامه‌ ریزی منظم و کامل برای تنظیم دما، فشار و رطوبت اتاق تمیز در نظر گرفته شده، در نتیجه می‌تواند آسیب وارده به مواد و محصولات را به‌ طور چشمگیری از این طریق کاهش دهد. توجه داشته باشید این سیستم باید به‌ طور کاملاً مهندسی و برنامه‌ ریزی‌ شده انتخاب و در جایگاه مناسب قرار بگیرد تا بتواند نقش مهمی را که در کلین روم دارد، به‌ خوبی ایفا کند.

اگر برای هر بخشی قصد دارید، انواع سیستم کنترل و مانیتور اتاق تمیز را خریداری کنید به شما توصیه می‌کنیم به سایت اکیاس مراجعه فرمایید تا بتوانید از محصولات باکیفیت و اورجینال با قیمتی مناسب بهره ببرید.

سیستم کنترل و مانیتور اتاق تمیز

برای این‌ که محیط کلین روم با مشخصات مورد نیاز USP، BOH و FDA و نهاد نظارتی مطابقت پیدا کند، وجود سیستم کنترل و مانیتور اتاق تمیز اهمیت بسیاری دارد. با وجود این سیستم الزامات و استانداردها برای تضمین شدن ایمنی محیط در نظر گرفته شده و این‌ گونه شرایط مساعد برا کارهای اتاق تمیز فراهم می شود.

این سیستم کارایی و عملکرد مهمی در جلوگیری از نفوذ میکروب‌ ها به کلین روم داشته، در نتیجه تعبیه کردن آن در اتاق تمیز مهم و ضروری قلمداد می‌شود.

با وجود این سیستم کاربردی اتاق تمیز از نظر دما، فشار و رطوبت به‌ طور کامل تحت کنترل قرار گرفته و هیچ آلاینده‌ ای توانایی ورود به این اتاق را پیدا نخواهد کرد. علاوه‌ بر امکانات فوق یک فیلتر کاربردی در این سیستم تعبیه شده که سبب انجام چندین عملکرد به‌ طور هم‌زمان می‌ شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا