درباره ما

گروه صنایع اکیاس وطن

ساخت کلیه تجهیزات اتاق تمیز | نصب و اجرای اتاق تمیز

اتاق تمیز اکیاس

با عنایت و تکیه برپروردگار متعال جمعی از مهندسین و متخصصین با سابقه در زمینه طراحی اتاق تمیز ،ساخت  تجهیزات اتاق تمیز و همچنبن نصب و اجرای اتاق تمیز گردهم آمده اند تا در راستای ارتقا سطح کیفیت محصولات کشور حداکثر تلاش خود را نموده و با تکیه بر دانش فنی و تجربه، رسیدن به این هدف را سرلوحه کارهای خود قرار دهند .گروه مهندسی شرکت اتاق تمیز اکیاس با توجه به پیچیدگی ، تنوع و وسعت اتاق های تمیز دارای زیر مجموعه های گروه برق والکترونیک ،گروه مکانیک و تاسیسات وگروه عمران ومعماری،زیست، شیمی و مهندسی شیمی می باشد تا بتواند کلیه نیازهای فنی ومهندسی در زمینه های طراحی اتاق تمیز، ساخت تجهیزات اتاق تمیز،تجهیز اتاق تمیز، ارتقاء ،نصب و اجرا و تست و اعتباردهی اتاق های تمیز را برآورده سازد.
گروه مهندسی شرکت اتاق تمیز اکیاس با عنایت پروردگار متعال و بهره گیری از متخصصان مجرب و متعهد میتواند در تمامی مراحل و زمینه های اتاق‌ تمیز اعم از طراحی اتاق تمیز، مشاوره و اجرای اتاق تمیز خدمات مهندسی مفید و ارزشمندی را ارایه دهد.خدمات این گروه مهندسی بر اساس آخرین روش و استانداردهای جهانی بوده و ضوابط منطقه ای و ارایه شده توسط سازمانهای ذیربط مانند وزارت بهداشت و درمان ، سازمان غذا و دارو،اداره تجهیزات پزشکی و …را در تمامی مراحل معیار عمل خود قرار میدهد.
تاسیسات الکتریکیاتاق تمیز نیز یکی از حیاتی ترین بخش های یک اتاق‌ تمیز محسوب میگردد به طوری که یک لحظه نا کارآمدی این سیستم منجر به خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.بنابراین بکار گیری دانش فنی و استانداردها در زمینه های طراحی اتاق تمیز ،اجرا و بهره برداری این سیستم ها از اهمیت بالایی برخوردار است.امروزه تکنولوژی های نوین و سامانه های هوشمند با هدف کاهش مصرف انرژی ،بالابردن راندمان سیستم و پایین آوردن هزینه های تعمیر و نگه داری مورد استفاده قرار می گیرند. گروه برق و الکترونیک شرکت اتاق تمیز اکیاس با بهره گیری از نیرو های توانمند و متخصص توانایی پیاده سازی تجهیزات و سامانه های هوشمند روی سیستم های مکانیکی و الکتریکی را دارا می باشد . سامانه های هوشمند اتاق تمیز شامل ، هوشمند سازی هواساز ، طراحی ، نصب و راه اندازی VAV و CAV، کنترل و نمایش دما، فشار و رطوبت، سیستم اعلام و هشدار و … می باشد.

مجموعه خدمات

طراحی اتاق تمیز

طراحی اتاق تمیز و کلیه تجهیزات اتاق تمیز در شرکت اتاق تمیز اکیاس با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و پیشرفته و همچنین مطابق با استانداردهای ملی و بین الملی صورت میگیرد

ساخت تجهیزات اتاق تمیز

شرکت اتاق تمیز اکیاس توانایی ساخت و ارائه کلیه تجهیزات اتاق تمیز مطابق با اصول GMP و استندارهای ملی و بین المللی را با برترین کیفیت دارا میباشد.

نصب و اجرای اتاق تمیز

نصب و اجرای اتاق تمیز از جمله مهمترین مراحل نصب اتاق تمیز بوده و نیازمند تجربه و تخصص میباشد. شرکت اتاق تمیز اکیاس با دارا بودن نیروی های متخصص و با تجربه اماده نصب و اجرای انواع اتاق تمیز در کلیه صنایع میباشد.

تست اتاق تمیز

هر اتاق تمیز بعد از ساخت و اتمام اجرا نیازمند صحه گذاری و تست و ولیدیشن می باشد . در این مرحله صحت عمکرد اتاق تمیز اعتبار سنجی شده و در صورت قبول نتایج اتاق تمیز امده بهره برداری میباشد.

بازسازی و بهسازی اتاق تمیز

اتاق های تمیز در اثر تغییر کاربری، مستهلک شدن و توسعه نیازمند بهسازی و بازسازی دارند. اتاق تمیز اکیاس آماده ارائه خدمات در جهت بهسازی اتاق تمیز و همچنین بازسازی اتاق تمیز می باشد.

مشاوره اتاق تمیز

شرکت اتاق تمیز اکیاس با بهره گیری از دانش و تخصص کافی اماده ارائه خدمات مشاوره اتاق تمیز در طراحی و ساخت اتاق تمیز در تمامی صنایع میباشد

خدمات اتاق تمیز اکیاس

شرکت اتاق تمیز اکیاس با تکیه بر دانش و تخصص و همچنین بهره گیری از تجهیزات پیشرفته آماده طراحی و ساخت و اجرای اتاق تمیز در کلیه صنایع مرتبط اعم از اتاق تمیز داروسازی ، اتاق تمیز تجهیزات پزشکی ، اتاق تمیز صنایع اپتیک و الکترونیک و همچنین خودروسازی می باشد.

جهت ولیدیشن اتاق تمیز چندین مرحله تست مورد نیاز می باشد جهت انجام این تست ها به دستگاه ها و تجهیزات مخصوص و افراد متخصص و آموزش دیده نیاز می باشد. اتاق تمیز اکیاس اماده ارایه کلیه مراحل ولیدیشن اتاق تمیز با بروزترین تجهیزات می باشد.

گروه مهندسی اکیاس یکی از مجموعه‌های پیشرو در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات باکیفیت کلین روم است. شما می‌توانید از صفر تا صد طراحی، مشاوره و اجرای اتاق تمیز مورد نظرتان را به متخصصان باتجربه ما بسپارید تا یک کلین روم حرفه‌ای، پیشرفته و کاملا مدرن داشته باشید. تمام تجهیزات کلین روم تولیدی گروه مهندسی اکیاس از استانداردهای روز دنیا برخوردار هستند و با بیشترین کیفیت تولید می‌شوند. 

اسکرول به بالا