فن فیلتر یونیت و مزایای آن در اتاق تمیز

فن فیلتر یونیت و مزایای آن در اتاق تمیز

فن فیلتر یونیت چیست؟ فن فیلتر یونیت و مزایای آن در اتاق تمیز بر هیچ کس پوشیده نیست به طوریکه به یک وسیله کاربردی تبدیل شده است. فن فیلتر یونیت که به آن FFU هم گفته می شود، شامل یک عدد کنترل کننده سرعت، فیلتر و یک عدد فن قدرتمند است. معمولاً در مناطق ایزوله، داروسازی، اتاق عمل، مراکز مخابراتی، صنایع غذایی، سایت های کامپیوتری، صنایع خودروسازی و… فن فیلتر یونیت مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه شما را با ماهیت و مزایای این دستگاه بیشتر آشنا خواهیم کرد.

معرفی اجزای فن فیلتر یونیت

چنانچه بخواهیم به اجزای تشکیل دهنده فن فیلتر یونیت و مزایای آن در اتاق تمیز اشاره کنیم، پیش فیلتر یکی از مهم ترین و اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده به شمار می آیند. به خاطر داشته باشید که استفاده از اجزای دیگری همچون موتوری کم مصرف که راندمانی بالا با فن سانتریفوژ دارد را نیز نباید نادیده گرفت.

فن فیلتر یونیت چیست؟
فن فیلتر یونیت چیست؟

پلنوم باکس و فیلتر هپا H13/14 هرکدام اجزای دیگر این دستگاه کاربردی را تشکیل می دهند. نکته قابل تأمل برای استفاده از فن فیلتر یونیت می تواند بدنه گالوانیزه یا استنلس استیل SS304 آن باشد که در طولانی مدت می توان به راحتی مورد استفاده قرار داد.

دریچه خروجی فن فیلتر یونیت به صورت لامینار / توربولانس ساخته می شود و سیستم هایی نظیر کنترل دور موتور و اعلام پرشدگی فیلتر هپا DPS (آپشنال) از جمله آپشن های اصلی در بین اجزای تشکیل دهنده فن فیلتر یونیت به شمار می آیند. با توجه به اجزای یاد شده، قطعاً از انتخاب این دستگاه ناامید نخواهید شد.

وظایف ففن فیلتر یونیت چیست؟

قبل از اینکه به فن فیلتر یونیت و مزایای آن در اتاق تمیز بپردازیم، بهتر است کمی در مورد وظایف این سیستم با شما صحبت کنیم. وظیفه اصلی FFU در اصل گردش هوا در محیط به اندازه کافی است. همچنین این دستگاه باید عملیات فیلتراسیون هوا را به نحو احسنت انجام دهد. توجه داشته باشید که برای ایجاد هوایی تمیز، تازه با فشار مثبت صد درصد به فن فیلتر یونیت نیاز خواهید داشت.فن فیلتر یونیت چیست؟

معمولاً اهمیت جریان هوا در خروجی این دستگاه را نمی توان نادیده گرفت. به این دلیل که این خروجی از استانداردهای ISO-FED و GMP پیروی می کند. باتوجه به وظایف گفته شده شما به این نکته پی می برید که باید به جای استفاده از هواساز از فن فیلتریونیت ها استفاده کنید که البته این دستگاه در اتاقی با متراژ کم و پایین کاربرد دارد. استفاده از فن فیلتر یونیت در تمیز پرتابل/ سافت وال بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

فن فیلتر یونیت چیست؟

مزایا فن فیلتر یونیت چیست؟

فن فیلتر یونیت و مزایای آن در اتاق تمیز به این صورت است که از لحاظ مصرف انرژی شما راندمان و بازدهی بالاتری را در مقایسه با هواساز می توانید انتظار داشته باشید. ناگفته نماند که کانال کشی برای استفاده از فن فیلتر یونیت بسیار کوتاه و البته اقتصادی است. به نسبت استفاده از هواساز قطعاً شما کمترین هزینه را برای خرید و نصب فن فیلتر یونیت می توانید در نظر بگیرید.

بیشتربخوانید: کاربرد پس باکس در اتاق تمیز

برای فضاهای نه چندان بزرگ یعنی کوچک، خصوصاً ساختمانی با طبقه های مسکونی که دارای سقفی کوتاه هستند، می توان استفاده از فن فیلتر یونیت را بسیار مقرون به صرفه در نظر گرفت. هزینه خرید و نصب پایین، راندمان و بازدهی بالا برای استفاده از انرژی همگی از جمله مزایای اصلی برای کاربرد و کارایی این دستگاه به شمار می آیند.

خرید فن فیلتر یونیت

با توجه به بررسی فن فیلتر یونیت و مزایای آن در اتاق تمیز، قطعاً نسبت به خرید این دستگاه ترغیب شده اید. در حال حاضر با وجود صفحات وب دیگر کمتر کسی از فروشگاه های سطح شهر به خرید محصولات این چنینی می پردازد. شما هم اکنون می توانید با کمترین قیمت به خرید این دستگاه از این سایت معتبر به صورت غیرحضوری اقدام کنید.

فن فیلتر یونیت چیست؟

سخن پایانی

هرآنچه برای معرفی فن فیلتر یونیت و مزایای آن در اتاق تمیز لازم و ضروری بود را بیان کرده ایم. حال شما می توانید با توجه به موارد استفاده که در ابتدا بیان کرده ایم، به خرید آنلاین این دستگاه با قیمت مناسب از این سایت بپردازید. مزایا، وظایف و اجزای تشکیل دهنده این دستگاه توانسته اند، مشتریان را با خریدی هوشمندانه و انتخابی آگاهانه رو به رو کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه ما باشید و با مشاورین مجموعه اتاق تمیز اکیاس در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا