درب اتاق تمیز

درب اتاق تمیز

درب اتاق تمیز: اتاق تمیز یک اتاق به شدت حساس و ایمن بوده که تمامی اجزا و تجهیزات آن از در و دیوار تا وسایل مورد نیاز باید دارای این سری خصوصیات منحصر به فرد باشند.

این مسئله برای درب اتاق تمیز نیز صادق بوده و این درب در مقایسه با درب های دیگر تفاوت های بسیاری در کارایی و حتی ظاهر دارد. این درب با انواع پنل های اتاق تمیز سازگار بوده و متناسب با نیازهای متعدد قابل تنظیم است.

فن فیلتر یونیت اتاق تمیز چیست؟

در ساخت این درب از فولادهای باکیفیت و از درزگیر های دو طرفه به‌ منظور جلوگیری از ورود آلودگی و ذرات معلق استفاده می‌شود. به جرأت می‌توان گفت مهم‌ترین تجهیزات در اتاق تمیز همین درب آن بوده که از خصوصیات خارق‌العاده‌ ای برخوردار است. اندازه، رنگ، قفل و نوارهای درزگیر این درب برحسب نوع و خصوصیات اتاق تمیز انتخاب می‌شود.

درب اتاق تمیز
درب اتاق تمیز

درب اتاق تمیز تمامی تجهیزات اعم از اتاق تصفیه، تریلر دوش هوا و … دست‌ به‌ دست هم داده تا محیطی ایمن و عاری از هرگونه آلودگی و ذرات معلق معلق ایجاد شود.

در این عملیات درب اتاق تمیز برخلاف آن‌ چه که افراد تصور می‌کنند نقش مهمی را ایفا کرده و اگر برحسب المان‌های مربوطه این درب تنظیم نشود، می‌ تواند کار را متوقف کند.

این درب اتاق تمیز یا به اصطلاح Hlp cleanroom از HPL ساخته‌شده و برای قاب درب از استیل یا آلومینیوم بهره گرفته شده است. درب این اتاق تنها از اچ پی ال ساخته نشده بلکه مواد ساندویچ پانل نیز در دولایه در هنگام ساخت این درب مورد استفاده قرار گرفته است.

برای خریداری این درب با قیمت مناسب و کیفیتی بالا و کاملاً استاندارد می‌توانید به سایت فروش و معتبر اکیاس مراجعه کنید.

پنجره بازدید اتاق تمیز بیشتربخوانید

امکانات و خصوصیات درب اتاق تمیز

این درب بر خلاف درهای معمولی دارای یکسری امکانات و خصوصیات منحصر به‌ فرد بود که همین عوامل سبب انتخاب آن و به کار گرفتن در اتاق تمیز می‌شود. از خصوصیات آن می‌توان به مقاومت در برابر خوردگی، نصب آسان، ضد حریق و قدرت بالا اشاره کرد.

از این درب برای مکان‌هایی که به‌ طور مدام به شستشو و ضدعفونی شدن نیاز دارند از قبیل کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها و سایر مراکز درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا