سیستم اینترلاک

سیستم اینترلاک

سیستم اینترلاک اتاق تمیز خود یک سیستم بسیار مجهز و کاربردی بوده که سیستم‌های هوشمند فراوانی را در وجود خود جای داده است. یکی از این سیستم‌ها اینترلاک نام دارد. اینترلاک به سایر تجهیزات مورد استفاده در اتاق تمیز کمک می‌کند تا بتوانند از ورود عوامل بیماری‌ زا جلوگیری کرده و در صورت ورود آن‌ها را به حداقل برسانند.

این سیستم در محیط‌های آزمایشگاهی، اتاق‌های ایزوله و مراکز تولید دارو استفاده می‌شود تا از این طریق استانداردها و میزان بهره‌وری را افزایش دهد. این سیستم وظیفه دارد پس‌ از بررسی و تحلیل شرایط دستور مناسب جهت تنظیم قفل دراپ، قفل مغناطیسی و قفل الکترونیک نصب شده بر روی درب‌ها را صادر کند.

 

اینترلاک از دو تا پنج درب متغیر بوده و از اجزای آن می‌توان به کنترلر، قفل الکتریکی دراپ بولت و کلیدهای خروج اشاره کرد. برای خریداری این محصول کارآمد افراد باید مراکز خرید و سایت‌های معتبر و مورد اعتماد را انتخاب کنند تا بتوانند محصولات با کیفیت و استاندارد را با هزینه‌ای مناسب تهیه کنند. بدون شک بهترین پیشنهاد برای این افراد خریداری محصولات مورد نیاز از سایت اکیاس خواهد بود.

بررسی کاربرد های سیستم اینترلاک اتاق تمیز

این سیستم کارایی بسیاری داشته که میتوان گفت در بخش های مختلف از قبیل آزمایشگاه، بانک ها، مراکز دارویی و … کارایی بسیار زیادی دارد. البته سیستم‌های اینترلاک که در بخش‌های مختلف به‌ کار گرفته می‌شوند، از کاربرد و حتی مشخصات ظاهری متفاوتی برخوردار هستند.

بنابراین افراد پیش‌ از خرید باید حتماً روند کار و نوع کارایی مدنظر را در نظر بگیرند و سپس به خریداری این سیستم بپردازند. این سیستم علاوه‌ بر نصب بر روی درب‌ ها روی تجهیزات کالا گذر نیز تعبیه می‌شود.

با وجود این قفل در کالا گذر هنگامی‌ که در باز و بسته می‌شود از افت ناگهانی فشار و بر هم خوردن شرایط محیط  جلوگیری شده و شرایط تقریباً نرمال باقی می‌ماند. برای پیش رفتن روند کار، سیستم اینترلاک در انواع و اقسام متفاوتی تولید شده تا بتواند نیازهای متعدد در زمینه‌های شغلی گوناگون را برطرف سازد. افراد برای خریداری این سیستم می توانند به سایت  فروش اکیاس مراجعه کرده و پس‌ از مشورت با کارشناسان ثبت سفارش را انجام دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا