پنجره بازدید اتاق تمیز

پنجره بازدید اتاق تمیز

پنجره بازدید اتاق تمیز :تردد و رفت‌ و آمد بیش‌ از حد در مکان‌های شلوغ و حساس باعث می‌شود، وجود ذرات معلق در هوا تشدید شده و آلودگی به‌ وفور افزایش یابد. برای اتاق تمیز نیز همین مسئله با شدت بالا وجود دارد.

چون در حین رفت‌ و آمد هر یک از کارکنان و با باز شدن درب اتاق تمیز امکان ورود ذرات معلق و آلوده به اتاق چندین برابر افزایش می‌یابد. برای‌ اینکه از این اتفاق جلوگیری شود افراد به این نتیجه رسیدند که باید  یک فضایی برای بازدید از اتاق تمیز در بخش‌های مختلف وجود داشته باشد. در ادامه با پنجره بازدید اتاق تمیز بیشترآشنا خواهیم شد

درب اتاق تمیز باید چگونه باشد؟ برای بررسی و خرید کلیک کنید

بر همین اساس بر روی درب اتاق تمیز یک پنجره شفاف  که بتوان طرف آن را مشاهده کرد، تعبیه کردند. با وجود این پنجره افراد می‌توانند در هنگام استراحت نیز بدون ورود به اتاق شرایط محیطی را از دور کنترل کند.

پنجره بازدید اتاق تمیز
پنجره بازدید اتاق تمیز

در نتیجه افراد بدون این‌ که به ‌طور مدام به اتاق خروج و ورود داشته باشند می‌توانند عوامل اتاق را بررسی کرده و از آن بازدید به عمل آورند. پنجره بازدید اتاق تمیز در مقایسه با پنجره‌های معمولی یک سری خصوصیات مجزا داشته که با وجود این خصوصیات می‌تواند در اتاق تنیز مورد استفاده قرار بگیرد.

پنجره بازدید اتاق تمیز :در غیر این صورت اگر از پنجره‌های معمولی استفاده می‌شد، قطعاً کار با مشکل مواجه شده و یا حتی متوقف می‌شد. به‌منظور خریداری تجهیزات اتاق تمیز از قبیل پنجره بازدید اتاق تمیز می‌توانید به سایت معتبر اکیاس مراجعه کرده و پس‌ از بازدید از محصولات، ثبت سفارش را انجام دهید.

پنجره اتاق تمیز باید چه خصوصیات و قابلیت هایی داشته باشد؟

همان‌ طوری که گفتیم قطعاً تجهیزاتی که در اتاق تمیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، در مقایسه با تجهیزات مشابه دارای یکسری خصوصیات و تفاوت‌های منحصر به‌ فرد هستند که همین سبب خاص بودن و انتخاب آن ها در اتاقت تمیز می‌شود. در این قسمت برای این‌که شما نسبت‌ به این قضیه آگاهی بیشتری کسب کنید به بررسی خصوصیات پنجره بازدید اتاق تمیز  به‌ طور مختصر اشاره می‌کنیم.پنجره بازدید اتاق تمیز

  • رنگ آن باید با رنگ دیوار منطبق باشد.
  • از سوی صنایع غذا، دارو، الزامات جی ام پی و وزارت بهداشت تأییدیه گرفته باشد.
  • به‌صورت تک‌جداره و دوجداره ارائه می‌شود.
  • ابعاد و اندازه‌های مختلفی دارد.
  • شیشه آن از جنس سکوریت است.
  • از پروفیل آلومینیوم برای ساخت این پنجره استفاده‌شده است.

روشنایی اتاق تمیز چه ویژگی های دارد؟ بیشتربخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا