پس باکس اتاق تمیز

پس باکس اتاق تیز

تجهیزات متفاوت و گوناگونی به‌ منظور پاک‌سازی و از بین بردن عوامل میکروبی در اتاق تمیز وجود دارد که یکی از این تجهیزات پس باکس است. در واقع این وسیله به‌ منظور جا به‌ جایی مواد بین دو فضا که به‌ طور معمول اختلاف کلاس دارند،

مورد استفاده قرار می‌گیرد. به بیان ساده‌تر برای منتقل کردن متریال از یک فضا با کلاس بالاتر به یک فضا با کلاس پایین‌تر یا برعکس از این وسیله استفاده می‌شود. در واقع پس باکس این شرایط را فراهم می کند تا از ورود هوا به داخل مواد ممانعت شود. پس باکس با stainless steel پوشانده شده و همراه با پودر است.

به‌منظور کنترل آلودگی زمان انتقال و جابه‌جایی وسایل اتاق تمیز این وسیله قرارداده شده‌است که به‌خوبی می‌تواند میزان ذرات معلق بر روی وسایل هنگام ورود و خروج به اتاق تمیز را کنترل کند.

پس در واقع پس باکس یک مکانی است که تجهیزات مورد استفاده اتاق تمیز در آن قرار می‌گیرد تا ازین طریق آلودگی آن‌ها از بین‌ رفته یا به حداقل برسد. خیلی از شرکت‌ها و برندها در صدد هستند که با استفاده از نام تجهیزات اتاق تمیز محصولات بی‌کیفیت خود را به فروش برسانند‌.

دوش هوا در اتاق تمیز چه کاربرد هایی دارد؟

پس این مسئله را به‌طور دقیق در نظر بگیرید که تجهیزات و امکانات مورد نیاز اتاق تمیز باید از مراکز یا سایت‌های بسیار معتبر خریداری شوند. چون اگر کوچک‌ترین موردی این تجهیزات داشته باشند، می‌تواند روند کار را به طور کامل منحل کند. پس بدون شک پیشنهاد ما به شما سایت اکیاس است.

بررسی مشخصات فنی پس باکس

پس باکس نیز همانند سایر وسایل و تجهیزات در زمینه‌های مختلف شغلی برحسب وجود یکسری لوازم و تجهیزات خصوصیات آن بارز می‌شود. در این قسمت قصد داریم برای آگاهی هر چه بیشتر شما به مشخصات فنی آن اشاره کنیم.

  • این وسیله به‌ راحتی در اتاق تمیز مجاور قابل نصب است.
  • در انواع با ابعاد مختلف تولید شده که هر کارایی مختص به خود را دارند.
  • قابلیت شستشو داشته و به‌ راحتی و بدون دردسر پاک‌سازی می‌شود.
  • دیواره داخلی آن از جنس استنلس استیل است که براحتی پاک‌سازی شده و به سیستم اینترلاک مجهز است.
  • مجهز شده به هوا بندی کامل

فن فیلتر یونیت اتاق تنیز چیست؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا